Digitální vzdělávání

digitální vzdělávání

Jak rozumíme pojmu digitální vzdělávání

Digitální vzdělávání respektuje moderní trendy a umožňuje posouvat individuální řešení rozvoje znalostí a dovedností i celý vzdělávací proces na vyšší úroveň. Efektivní vzdělávání dospělých si bez zapojení digitálních prvků nelze do budoucna ani představit. Co vlastně rozumíme pod pojmem digitální vzdělávání? Z našeho pohledu nejde pouze o jednorázové nebo dlouhodobé využívání vybraných online nástrojů v rámci vzdělávacího projektu. Je jedno, jestli jde například o e-learning, podcast, video trénink, gamifikaci, on-line přenosy nebo jakékoliv další formy. V širším pohledu chápeme digitální vzdělávání jako příležitost nebo spíše optimální cestu k naplnění současných nároků na kvalitu, rychlost, úspornost a výsledky firemního vzdělávání. Jde jak o vhodné zapojování digitálních prvků do osobnostního rozvoje, růstu odborných znalostí, komunikačních i manažerských dovedností zaměstnanců, tak i nastavení a optimální chod celého systému vzdělávání. Řešení, které zohledňuje všechny požadavky jak ze strany zadavatele (firmy, manažera, personalisty), tak i jednotlivých účastníků rozvojových aktivit.

Co digitální vzdělávání znamená v praxi

Při využívání digitálního vzdělávání společnosti Gradua-CEGOS můžete očekávat:

  • zapojování nejrůznějších online nástrojů do vzdělávání,
  • jejich vhodné kombinace nejen mezi sebou, ale i s prezenčními formami vzdělávání,
  • využívání online diagnostických a průzkumných nástrojů a dotazníků,
  • vysokou míru personalizace – nastavení individuální vzdělávací cesty každému účastníkovi s alternativními formami i obsahem vzdělávání,
  • optimální nastavení a využívání LMS pro řízení procesu vzdělávání všech zaměstnanců – z pohledu uživatelského, manažerského i administrátorského,
  • úsporu času účastníků vzdělávání a výrazné omezení nákladů spojených s dopravou.

Jaké jsou výhody digitálního vzdělávání

V Gradua-CEGOS věříme, že digitální vzdělávání poskytuje širokou škálu výhod pro jednotlivce i celou organizaci. Proto pro Vás individuálně připravujeme a realizujeme digitální vzdělávání tak, aby představovalo:

What our clients say about us – RICS

As a leading global provider of e-learning content, with a real understanding of our business, Cegos were a natural choice of supplier to partner with to populate our in-house Learning Management System (LMS) and grow our online CPD offering.

Pierpaolo Franco

Global Director of Training Products, RICS

What our clients say about us – Nissan

We chose Cegos for its ability to provide guidance and support on aspects other than training expertise. This team of motivated, responsive professionals was able to satisfy our request for greater participant engagement and attentiveness, using a fun but effective approach to training.

Nadine Vienne

Section Manager Network Training and Sales Method, Nissan

What our clients say about us – Hutchinson

We decided to set up the Purchasing University to build our function's professional skills and develop a common set of standards and tools. We chose Cegos to be our partner in this initiative, which gives us the added advantage of being able to design new training modules to meet the demands of a fast-moving international market.

Pascale Garois

Hutchinson Group

What our clients say about us – Sun Chemical

Working in partnership with Cegos allowed us to bring about a real change in attitude to value selling across the group. The training they provided was a real eye-opener for many of the staff, and supported a company wide drive to build better long-term customer relationships.

Mark Frost

Commercial Director, Sun Chemical

What our clients say about us – Berendsen

We had already put in place LEAD Development Centres for our senior leader group, and it was very important to introduce Centres that would work for our large population of Plant Managers across Europe. Cegos have been excellent partners in helping us get the design right, and then in the delivery of lively, action learning based programmes. I have greatly enjoyed seeing our managers have ‘light bulb’ moments!

Chris Thrush

Berendsen Group Director, Human Resources

What our clients say about us

Cegos enables us to train our team on a new CRM we use. We really appreciated their professionalism and availability of Daniel Franck with whom we were discussing

Alan Parker

CEO at SterDeck Industries

Prosím sdělte nám své podněty, připomínky a dotazy.

+420 226 006 300

+420 226 006 300

08:00 - 17:00 Pondělí až Pátek