Virtuální třídy

Moderní způsob výuky

Jak nahlížíme na virtuální třídu

Naše bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých promítáme i do našich virtuálních tříd. To znamená, že naše virtuální setkání nejsou koncipována jako webináře (online prezentace tématu velkým skupinám), ale jako interaktivní setkání ve třídách do 12 lidí. Jde o synchronní formu výuky, kde spolu účastníci i lektor komunikují na dálku (virtuálně, prostřednictvím PC, notebooku, tabletu nebo mobilu) v reálném čase.

Naším cílem je přenášet lektorské zkušenosti a zážitky účastníků z klasické učebny i do virtuálního prostředí. To vše znamená velké množství aktivit, vysokou míru zapojení účastníků, skupinové a individuální úkoly. Může jít například o brainstorming, hlasování, online dotazování, vyjadřování a sdílení názorů v psané nebo mluvené formě, stahování materiálů, informací apod. Metodika je vždy zvolena tak, aby i během virtuální třídy byla udržována pozornost účastníků a došlo k naplnění vzdělávacích cílů.
Doporučovaná délka tohoto online tréninku může být v rozmezí jedné až tří hodin pro jeden běh.
Flexibilní přizpůsobení virtuální třídy je možné nejen v rámci přípravy, ale částečně i během její realizace.

Kdy je virtuální třída vhodná?

  • Máte své zaměstnance rozmístěné v různých lokalitách svých poboček?
  • Často slyšíte větu: „Nemám čas jít na prezenční kurz.“
  • Hledáte časově i nákladově úspornější model vzdělávání Vašich zaměstnanců?
  • Hledáte alternativu prezenčního vzdělávání, která využívá moderních technologií a zároveň aplikuje podobnou metodiku jako v prezenčních kurzech?
  • Uvažujete o zařazení efektivních digitálních nástrojů rozvoje do Vašeho firemního vzdělávání?
  • Chcete-li se dozvědět více o našich možnostech, stáhněte si naší „Inovation handbook“, nebo klikněte na některý z níže uvedených odkazů.

Naše bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých promítáme i do našich virtuálních tříd. To znamená, že naše virtuální setkání nejsou koncipována jako webináře (online prezentace tématu velkým skupinám), ale jako interaktivní setkání ve třídách do 12 lidí.

Témata již připravených virtuálních tříd:

Virtuální třídu jsme schopni připravit pro jakékoliv téma, které budete v rámci Vaší organizace potřebovat.

Výhody virtuálních tříd

Jestliže chcete naplnit následující body, …

  • Moderní a interaktivní výuka bez potřeby se kamkoliv přemisťovat
  • Kvalitní obsah a lektorská podpora bez kompromisů
  • Úspora času účastníků a nákladů na cestování nebo ubytování
  • Skvělá příležitost pro společnou práci a sdílení informací mezi kolegy – odkudkoliv a v reálném čase

…tak si pojďme společně promluvit.

Digitální vzdělávání od Gradua-CEGOS

Chcete-li vědět více o našich digitálních produktech, vyberte si některý z níže uvedených odkazů:

 

What our clients say about us – RICS

As a leading global provider of e-learning content, with a real understanding of our business, Cegos were a natural choice of supplier to partner with to populate our in-house Learning Management System (LMS) and grow our online CPD offering.

Pierpaolo Franco

Global Director of Training Products, RICS

What our clients say about us – Nissan

We chose Cegos for its ability to provide guidance and support on aspects other than training expertise. This team of motivated, responsive professionals was able to satisfy our request for greater participant engagement and attentiveness, using a fun but effective approach to training.

Nadine Vienne

Section Manager Network Training and Sales Method, Nissan

What our clients say about us – Hutchinson

We decided to set up the Purchasing University to build our function's professional skills and develop a common set of standards and tools. We chose Cegos to be our partner in this initiative, which gives us the added advantage of being able to design new training modules to meet the demands of a fast-moving international market.

Pascale Garois

Hutchinson Group

What our clients say about us – Sun Chemical

Working in partnership with Cegos allowed us to bring about a real change in attitude to value selling across the group. The training they provided was a real eye-opener for many of the staff, and supported a company wide drive to build better long-term customer relationships.

Mark Frost

Commercial Director, Sun Chemical

What our clients say about us – Berendsen

We had already put in place LEAD Development Centres for our senior leader group, and it was very important to introduce Centres that would work for our large population of Plant Managers across Europe. Cegos have been excellent partners in helping us get the design right, and then in the delivery of lively, action learning based programmes. I have greatly enjoyed seeing our managers have ‘light bulb’ moments!

Chris Thrush

Berendsen Group Director, Human Resources

What our clients say about us

Cegos enables us to train our team on a new CRM we use. We really appreciated their professionalism and availability of Daniel Franck with whom we were discussing

Alan Parker

CEO at SterDeck Industries

Prosím sdělte nám své podněty, připomínky a dotazy.

+420 226 006 300

+420 226 006 300

08:00 - 17:00 Pondělí až Pátek