Virtuální třídy

Moderní způsob interaktivní výuky v on-line prostředí

Jak vyzkoušet a objednat virtuální třídy

Ukázky virtuálních tříd ZDARMA

Rádi byste vyzkoušeli časově úsporné a moderní vzdělávání v podobě virtuálních tříd Gradua-CEGOS? Připravili jsme pro Vás ukázky virtuálních tříd zdarma v několika aktuálních tématech. V průběhu přibližně 45 minut Vám naši zkušení lektoři dokáží, že interaktivitu a atraktivitu výuky lze zajistit i v online prostředí.
Přihlaste se ZDARMA na některou z ukázek našich virtuálních tříd.

Virtuální třídy v plné výukové verzi

Pro plnohodnotný rozvoj kompetencí ve vybraných tématech zvolte naše interaktivní virtuální třídy v plné výukové verzi s délkou trvání 2,5 až 3 hodiny:

I v našem online vzdělávání klademe velký důraz na udržování pozornosti účastníků, atraktivní obsah a rychlou aplikaci nabytých znalostí do praxe. Přesvědčte se o tom sami.

Virtuální třídu jsme schopni připravit a realizovat na jakékoliv téma, které budete v rámci Vaší organizace potřebovat.

Naše pojetí virtuální třídy

Naše bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých promítáme i do našich virtuálních tříd. To znamená, že naše virtuální setkání nejsou koncipována jako webináře (online prezentace tématu velkým skupinám), ale jako interaktivní setkání ve třídách kolem 8 lidí. Jde o synchronní formu výuky, kde spolu účastníci i lektor komunikují na dálku (virtuálně, prostřednictvím PC, notebooku, tabletu nebo mobilu) v reálném čase.
Naším cílem je přenášet lektorské zkušenosti a zážitky účastníků z klasické učebny i do virtuálního prostředí. To vše znamená velké množství aktivit, vysokou míru zapojení účastníků, skupinové a individuální úkoly. Může jít například o brainstorming, hlasování, online dotazování, vyjadřování a sdílení názorů v psané nebo mluvené formě, stahování materiálů, informací apod. Metodika je vždy zvolena tak, aby i během virtuální třídy byla udržována pozornost účastníků a došlo k naplnění vzdělávacích cílů.
Doporučovaná délka tohoto online tréninku může být v rozmezí jedné až tří hodin pro jeden běh.
Flexibilní přizpůsobení virtuální třídy je možné nejen v rámci přípravy, ale částečně i během její realizace.

Kdy je virtuální třída vhodná?

  • Často slyšíte větu: „Nemám čas jít na prezenční kurz.“
  • Máte své zaměstnance rozmístěné v různých lokalitách svých poboček?
  • Hledáte časově i nákladově úspornější model vzdělávání Vašich zaměstnanců
  • Hledáte alternativu prezenčního vzdělávání, která využívá moderních technologií a zároveň aplikuje podobnou metodiku jako v prezenčních kurzech?
  • Uvažujete o zařazení efektivních digitálních nástrojů rozvoje do Vašeho firemního vzdělávání?

Digitální vzdělávání od Gradua-CEGOS

Chcete-li vědět více o našich digitálních produktech, vyberte si některý z níže uvedených odkazů: