Delegování

Máte často pocit, že toho máte v práci moc? Nestíháte? Všechno musíte rozhodnout sami? Ani na dovolené nemáte klid? Pak vám nabízíme řešení: zdokonalte se v delegování!

Umění delegovat je založeno na přesvědčení, že máte schopné podřízené, kterým můžete některé méně důležité činnosti svěřit – samozřejmě po patřičném zaškolení a s počáteční přiměřenou kontrolou.
Delegování má několikanásobný efekt.

  • Váš lepší time management – získáte více času na činnosti s vysokou prioritou, snížíte svůj časový stres, pravděpodobně vám zůstane i více času na soukromý život.
  • Rozvoj vašich podřízených – naučí se nové činnosti, budou mít více kompetencí, může to být první krok k nastartování jejich manažerské kariéry.
  • Motivace vašich podřízených – budou si vážit vaší důvěry i času, který věnujete jejich osobnímu rozvoji, možná přestanou uvažovat o změně a odchodu z vašeho týmu.
  • Zastupitelnost – při vaší nepřítomnosti v práci budou vaši podřízení samostatnější a schopni vás v některých procesech zastoupit.

Máte obavy? Zabere to moc času, nebudu mít vše pod kontrolou, co když budou lepší…
Zbytečné! Naopak vás ocení jak vaši podřízení, tak nadřízení, protože kvalita vašeho týmu je vaší vizitkou.
Přece jen trochu nejistoty? Přijďte, my vám pomůžeme zvládnout to na výbornou a všech pochybností se zbavit.
Už se na vás těšíme.

Co Vás čeká?

Toto interaktivní setkání Vám odpoví na nejčastější otázky ohledně delegování. Dozvíte se proč, kdy, co a jak úspěšně delegovat. Změníte svůj postoj k delegování, odstraníte své obavy a naučíte se používat osvědčené způsoby delegování v praxi.

Je to pro mě?

Určeno všem, kteří chtějí získat více času a rozvíjet kompetence a sebevědomí ostatních.

Co se naučím?

Po absolvování tohoto kurzu budete schopni správně delegovat a chápat delegování jako nástroj řízení a rozvoje týmu. Naučíte se delegování využívat jako motivační nástroj a přípravu kariérového růstu členů vašeho týmu. V neposlední řadě získáte více času na své pracovní priority.

Virtuální třída jako ukázka nebo v plné verzi

Na podzim 2018 nabízíme klientům pouze ukázky vybraných témat ZDARMA. Výjimku tvoří virtuální třída Největší hříchy adaptačního procesu, kterou již opakovaně nabízíme v plné a zpoplatněné verzi. V roce 2019 budeme otevírat bohatou nabídku virtuálních tříd v plné výukové verzi.

Máme pro Vás připraveny dvě možnosti, jak zažít naši virtuální třídu a záleží jen na Vás, jestli zvolíte pozvolnou nebo přímou cestu.

 

 

 

První variantu představuje ukázková virtuální třída ZDARMA. Jde o krátké představení konkrétního obsahu, metodiky a prostředí virtuální třídy. Vše probíhá v cca 45 minutách tak, abyste si mohli vytvořit rychlý a komplexní obraz o možnostech přenosu znalostí, interaktivity a zapojení účastníků v online prostředí.

 

 

 

Druhou variantu představuje virtuální třída v plné verzi, která je již standardně zpoplatněna a její délka se pohybuje v rozmezí jedné až tří hodin. Zde je již využita komplexní kombinace vhodných metod a aktivit, které pomáhají udržet pozornost účastníků a zároveň naplní cíle vzdělávání, tj. dosažení jasného posunu v praktických znalostech i dovednostech.

Témata virtuálních tříd – ukázkových i v plné verzi – jsou vypisována v konkrétních termínech nebo na základě zájmu klientů.

Pokud je pro vás uvedené téma zajímavé, přihlaste se na něj kliknutím na danou verzi virtuální třídy a zveřejněný termín konání.

V případě, že není vypsán žádný termín ve vámi požadovaném tématu a vy máte vážný zájem o vyzkoušení virtuální třídy, vyplňte prosím v tomto smyslu náš objednávkový formulář také a my vás budeme následně kontaktovat s možným řešením.

 

Ještě váháte?

Virtuální třídy jsou vhodným nástrojem digitálního vzdělávání i pro Vaši společnost a v interaktivním pojetí Gradua-CEGOS pro vás představují následující výhody:

  • Časově úsporný model vzdělávání
  • Nulové náklady na cestování a ubytování
  • Praktická kombinace metod a aktivit pro udržení pozornosti účastníků
  • 1 až 3 hodiny aktivního vzdělávání v reálném čase v online prostředí
  • Možnost realizace odkudkoliv a po dohodě i kdykoliv
  • Efektivní součást kombinovaného vzdělávání – blended learning

Virtuální třídu jsme schopni zakázkově připravit na jakékoliv téma a vhodně ji začlenit do vašeho firemního vzdělávání.