Koučování – nejsme na to sami

Co Vás čeká?

Během tohoto setkání vám představíme kompaktní model, který vám poskytne strukturu pro proces koučování a související komunikaci.
Budete mít příležitost vyzkoušet si dovednost práce s otázkami a aktivního naslouchání. Cílem je prohloubit vaši pozornost a uvědomění si svojí role kouče ve chvílích, kdy přebíráte plnou zodpovědnost za probíhající komunikaci.

Je to pro mě?

Kdokoliv se může stát koučem! Ať už řídíte vlastní tým, podporujete druhé v jejich rozvoji v nové pozici nebo chcete někoho povzbudit k tomu, aby se pustil do něčeho nového. Pokud se chcete zorientovat v tom, co koučink je a jaký potenciál nabízí pro váš způsob práce s lidmi, je tento kurz pro vás.

Co se naučím?

Po našem virtuálním setkání budete schopni lépe:
• vysvětlit, co je koučink a co přináší,
• pracovat se systémovou metodou jak koučovat v praxi,
• dávat konstruktivní zpětnou vazbu a klást “ty pravé” otázky,
• uplatnit získané dovednosti v prostředí vhodném pro koučink.

 

Virtuální třída jako ukázka nebo v plné verzi

Na podzim 2018 nabízíme klientům pouze ukázky vybraných témat ZDARMA. Výjimku tvoří virtuální třída Největší hříchy adaptačního procesu, kterou již opakovaně nabízíme v plné a zpoplatněné verzi. V roce 2019 budeme otevírat bohatou nabídku virtuálních tříd v plné výukové verzi.

Máme pro Vás připraveny dvě možnosti, jak zažít naši virtuální třídu a záleží jen na Vás, jestli zvolíte pozvolnou nebo přímou cestu.

 

 

 

První variantu představuje ukázková virtuální třída ZDARMA. Jde o krátké představení konkrétního obsahu, metodiky a prostředí virtuální třídy. Vše probíhá v cca 45 minutách tak, abyste si mohli vytvořit rychlý a komplexní obraz o možnostech přenosu znalostí, interaktivity a zapojení účastníků v online prostředí.

 

 

 

Druhou variantu představuje virtuální třída v plné verzi, která je již standardně zpoplatněna a její délka se pohybuje v rozmezí jedné až tří hodin. Zde je již využita komplexní kombinace vhodných metod a aktivit, které pomáhají udržet pozornost účastníků a zároveň naplní cíle vzdělávání, tj. dosažení jasného posunu v praktických znalostech i dovednostech.

Témata virtuálních tříd – ukázkových i v plné verzi – jsou vypisována v konkrétních termínech nebo na základě zájmu klientů.

Pokud je pro vás uvedené téma zajímavé, přihlaste se na něj kliknutím na danou verzi virtuální třídy a zveřejněný termín konání.

V případě, že není vypsán žádný termín ve vámi požadovaném tématu a vy máte vážný zájem o vyzkoušení virtuální třídy, vyplňte prosím v tomto smyslu náš objednávkový formulář také a my vás budeme následně kontaktovat s možným řešením.

 

Ještě váháte?

Virtuální třídy jsou vhodným nástrojem digitálního vzdělávání i pro Vaši společnost a v interaktivním pojetí Gradua-CEGOS pro vás představují následující výhody:

  • Časově úsporný model vzdělávání
  • Nulové náklady na cestování a ubytování
  • Praktická kombinace metod a aktivit pro udržení pozornosti účastníků
  • 1 až 3 hodiny aktivního vzdělávání v reálném čase v online prostředí
  • Možnost realizace odkudkoliv a po dohodě i kdykoliv
  • Efektivní součást kombinovaného vzdělávání – blended learning

Virtuální třídu jsme schopni zakázkově připravit na jakékoliv téma a vhodně ji začlenit do vašeho firemního vzdělávání.