Kreativitou k inovacím

Co Vás čeká?

Toto interaktivní setkání se věnuje podmínkám, postojům a myšlenkovým návykům, které mohou povzbudit nebo potlačit naši přirozenou, a pro práci přínosnou, kreativitu.
Prozkoumáme celou řadu podnětů, které vám pomohou překonávat překážky kreativity, a vysvětlíme proč a jak je pro vás a pro vaši firmu důležité tranformovat kreativní kvas do prakticky využitelných inovací.
Dozvíte se také více o samotném kreativním procesu. O tom, jak kultivovat vhodné prostředí a kulturu, jaké nástroje a techniky jsou vhodné pro generování a vyhodnocování nových nápadů.

K dispozici jsou volitelné e-learningové moduly jako alternativa smíšeného blended programu.

Je to pro mě?

Pokud chcete “nakopnout” své kreativní schopnosti, iniciovat a uplatňovat inovativní přístupy ve vaší práci a pomáhat uvolňovat kreativitu ostatních – pak je tento on-line workshop pro vás.

Co se naučím?

Po našem virtuálním setkání budete schopni lépe:

 • dívat se na praktická řešení z více stran a perspektiv,
 • rozpoznat, kde je kreativní a inovativní myšlení potřebné a vhodné,
 • zapojit a rozvíjet své schopnosti uplatňovat kreativní myšlení tam, kde je přínosné,
 • podporovat a iniciovat kreativní a inovativní přístup u ostatních,
 • využít nabyté znalosti a zkušenosti ke zvýšení tvořivosti skupin a týmů.

Virtuální třída jako ukázka nebo v plné verzi

Na podzim 2018 nabízíme klientům pouze ukázky vybraných témat ZDARMA. Výjimku tvoří virtuální třída Největší hříchy adaptačního procesu, kterou již opakovaně nabízíme v plné a zpoplatněné verzi. V roce 2019 budeme otevírat bohatou nabídku virtuálních tříd v plné výukové verzi.

Máme pro Vás připraveny dvě možnosti, jak zažít naši virtuální třídu a záleží jen na Vás, jestli zvolíte pozvolnou nebo přímou cestu.

 

 

 

První variantu představuje ukázková virtuální třída ZDARMA. Jde o krátké představení konkrétního obsahu, metodiky a prostředí virtuální třídy. Vše probíhá v cca 45 minutách tak, abyste si mohli vytvořit rychlý a komplexní obraz o možnostech přenosu znalostí, interaktivity a zapojení účastníků v online prostředí.

 

 

 

Druhou variantu představuje virtuální třída v plné verzi, která je již standardně zpoplatněna a její délka se pohybuje v rozmezí jedné až tří hodin. Zde je již využita komplexní kombinace vhodných metod a aktivit, které pomáhají udržet pozornost účastníků a zároveň naplní cíle vzdělávání, tj. dosažení jasného posunu v praktických znalostech i dovednostech.

Témata virtuálních tříd – ukázkových i v plné verzi – jsou vypisována v konkrétních termínech nebo na základě zájmu klientů.

Pokud je pro vás uvedené téma zajímavé, přihlaste se na něj kliknutím na danou verzi virtuální třídy a zveřejněný termín konání.

V případě, že není vypsán žádný termín ve vámi požadovaném tématu a vy máte vážný zájem o vyzkoušení virtuální třídy, vyplňte prosím v tomto smyslu náš objednávkový formulář také a my vás budeme následně kontaktovat s možným řešením.

 

Ještě váháte?

Virtuální třídy jsou vhodným nástrojem digitálního vzdělávání i pro Vaši společnost a v interaktivním pojetí Gradua-CEGOS pro vás představují následující výhody:

 • Časově úsporný model vzdělávání
 • Nulové náklady na cestování a ubytování
 • Praktická kombinace metod a aktivit pro udržení pozornosti účastníků
 • 1 až 3 hodiny aktivního vzdělávání v reálném čase v online prostředí
 • Možnost realizace odkudkoliv a po dohodě i kdykoliv
 • Efektivní součást kombinovaného vzdělávání – blended learning

Virtuální třídu jsme schopni zakázkově připravit na jakékoliv téma a vhodně ji začlenit do vašeho firemního vzdělávání.