Mentoring

Co Vás čeká?

Všichni si uvědomujeme výhody mentoringu, zejména, pokud jsme z něj během své kariéry někdy v minulosti profitovali.

Zdá se, že ale nyní přichází doba, kdy my sami máme předat své zkušenosti druhým. Jak to udělat tak, abychom dokázali své svěřence vést k úspěchu, motivovat je a ještě se u toho dobře bavit?

K dispozici je též navazující e-learningový modul „Becoming a manager/coach“ jako alternativa blended programu.

Je to pro mě?

Toto interaktivní setkání je správnou volbou pro všechny manažery, kteří dostali za úkol mentorovat ostatní, anebo kteří se snaží neustále zlepšovat své schopnosti učit a rozvíjet druhé.

Co se naučím?

Po našem virtuálním setkání budete schopni:

  • Vytvořit si smysluplný a návodný praktický plán mentoringu, podle kterého budete s mentorovaným systematicky pracovat a pomůžete mu růst a dynamicky se rozvíjet
  • Lépe pracovat s motivací mentorovaného
  • Využít nabyté znalosti a zkušenosti k podpoře učení se a předávání zkušeností v organizaci

Virtuální třída jako ukázka nebo v plné verzi

Na podzim 2018 nabízíme klientům pouze ukázky vybraných témat ZDARMA. Výjimku tvoří virtuální třída Největší hříchy adaptačního procesu, kterou již opakovaně nabízíme v plné a zpoplatněné verzi. V roce 2019 budeme otevírat bohatou nabídku virtuálních tříd v plné výukové verzi.

Máme pro Vás připraveny dvě možnosti, jak zažít naši virtuální třídu a záleží jen na Vás, jestli zvolíte pozvolnou nebo přímou cestu.

 

 

 

První variantu představuje ukázková virtuální třída ZDARMA. Jde o krátké představení konkrétního obsahu, metodiky a prostředí virtuální třídy. Vše probíhá v cca 45 minutách tak, abyste si mohli vytvořit rychlý a komplexní obraz o možnostech přenosu znalostí, interaktivity a zapojení účastníků v online prostředí.

 

 

 

Druhou variantu představuje virtuální třída v plné verzi, která je již standardně zpoplatněna a její délka se pohybuje v rozmezí jedné až tří hodin. Zde je již využita komplexní kombinace vhodných metod a aktivit, které pomáhají udržet pozornost účastníků a zároveň naplní cíle vzdělávání, tj. dosažení jasného posunu v praktických znalostech i dovednostech.

Témata virtuálních tříd – ukázkových i v plné verzi – jsou vypisována v konkrétních termínech nebo na základě zájmu klientů.

Pokud je pro vás uvedené téma zajímavé, přihlaste se na něj kliknutím na danou verzi virtuální třídy a zveřejněný termín konání.

V případě, že není vypsán žádný termín ve vámi požadovaném tématu a vy máte vážný zájem o vyzkoušení virtuální třídy, vyplňte prosím v tomto smyslu náš objednávkový formulář také a my vás budeme následně kontaktovat s možným řešením.

 

Ještě váháte?

Virtuální třídy jsou vhodným nástrojem digitálního vzdělávání i pro Vaši společnost a v interaktivním pojetí Gradua-CEGOS pro vás představují následující výhody:

  • Časově úsporný model vzdělávání
  • Nulové náklady na cestování a ubytování
  • Praktická kombinace metod a aktivit pro udržení pozornosti účastníků
  • 1 až 3 hodiny aktivního vzdělávání v reálném čase v online prostředí
  • Možnost realizace odkudkoliv a po dohodě i kdykoliv
  • Efektivní součást kombinovaného vzdělávání – blended learning

Virtuální třídu jsme schopni zakázkově připravit na jakékoliv téma a vhodně ji začlenit do vašeho firemního vzdělávání.