Mezinárodní týmy

Jestliže vedete nebo pracujete v týmu s kolegy ze zahraničí, máte pravděpodobně občas pocit, že si nerozumíte a to přesto, že oba zvládáte váš firemní komunikační jazyk na výbornou. Stěžují si někteří členové Vašeho týmu na špatnou spolupráci, zahlcení požadavky, nejasnou komunikaci nebo na nedodržování termínů ze strany svých zahraničních kolegů a nedaří se jim si tyto „nedorazy“ vysvětlit, aniž by docházelo ke konfliktům, případně aniž by se stále neopakovaly? A nebo možná máte jen neurčitý pocit, že něco ve Vašem mezinárodním týmu „drhne“, že by kolečka spolupráce potřebovala trochu promazat, aby ten Váš tým jel jako všechny předchozí, které jste už úspěšně vedli. Kurz Mezinárodní týmy Váš tým rozjede na plné obrátky!

Co tím získáte:

  • Zefektivníte Vaši profesní komunikaci v mezinárodním prostředí a naučíte se předcházet nedorozuměním se zahraničními kolegy, zákazníky i dodavateli
  • Identifikujete vlastní silné a slabé stránky při spolupráci a komunikaci se spolupracovníky či obchodními partnery z ostatních kultur
  • Vyzkoušíte si a vyladíte různé způsoby vedení, práce i komunikace v multikulturním týmu
  • Při vedení týmu se naučíte vyhledávat výhody a synergie plynoucí z multikulturní diversity a tím zlepšit výkonnost svého týmu

Myslíte, že už jste vyzkoušeli všechno a že Váš mezinárodní tým zkrátka nemůže fungovat lépe. Přijďte zjistit, o kolik můžete zvýšit nejen jeho výkonnost ale i dobré vztahy mezi kolegy.
Těšíme se na Vás samotné nebo i na celý Váš tým.

Virtuální třída jako ukázka nebo v plné verzi

Na podzim 2018 nabízíme klientům pouze ukázky vybraných témat ZDARMA. Výjimku tvoří virtuální třída Největší hříchy adaptačního procesu, kterou již opakovaně nabízíme v plné a zpoplatněné verzi. V roce 2019 budeme otevírat bohatou nabídku virtuálních tříd v plné výukové verzi.

Máme pro Vás připraveny dvě možnosti, jak zažít naši virtuální třídu a záleží jen na Vás, jestli zvolíte pozvolnou nebo přímou cestu.

 

 

 

První variantu představuje ukázková virtuální třída ZDARMA. Jde o krátké představení konkrétního obsahu, metodiky a prostředí virtuální třídy. Vše probíhá v cca 45 minutách tak, abyste si mohli vytvořit rychlý a komplexní obraz o možnostech přenosu znalostí, interaktivity a zapojení účastníků v online prostředí.

 

 

 

Druhou variantu představuje virtuální třída v plné verzi, která je již standardně zpoplatněna a její délka se pohybuje v rozmezí jedné až tří hodin. Zde je již využita komplexní kombinace vhodných metod a aktivit, které pomáhají udržet pozornost účastníků a zároveň naplní cíle vzdělávání, tj. dosažení jasného posunu v praktických znalostech i dovednostech.

Témata virtuálních tříd – ukázkových i v plné verzi – jsou vypisována v konkrétních termínech nebo na základě zájmu klientů.

Pokud je pro vás uvedené téma zajímavé, přihlaste se na něj kliknutím na danou verzi virtuální třídy a zveřejněný termín konání.

V případě, že není vypsán žádný termín ve vámi požadovaném tématu a vy máte vážný zájem o vyzkoušení virtuální třídy, vyplňte prosím v tomto smyslu náš objednávkový formulář také a my vás budeme následně kontaktovat s možným řešením.

 

Ještě váháte?

Virtuální třídy jsou vhodným nástrojem digitálního vzdělávání i pro Vaši společnost a v interaktivním pojetí Gradua-CEGOS pro vás představují následující výhody:

  • Časově úsporný model vzdělávání
  • Nulové náklady na cestování a ubytování
  • Praktická kombinace metod a aktivit pro udržení pozornosti účastníků
  • 1 až 3 hodiny aktivního vzdělávání v reálném čase v online prostředí
  • Možnost realizace odkudkoliv a po dohodě i kdykoliv
  • Efektivní součást kombinovaného vzdělávání – blended learning

Virtuální třídu jsme schopni zakázkově připravit na jakékoliv téma a vhodně ji začlenit do vašeho firemního vzdělávání.