Zvládání emocí v náročných situacích


Stává se Vám často, že Vám „bouchnou saze“? Hovoří o Vás kolegové jako o tornádu; mají z Vás strach? Když už nevíte kudy kam, zvyšujete hlas nebo křičíte (či máte chuť ničit věci, práskat dveřmi)? Emoce Vás zcela pohltí tak, že jde racionální úsudek stranou? Nebo se naopak neprojevíte, nejste schopni slova, ale uvnitř to přesto „vře“; cítíte se emocemi doslova paralyzováni? Vracíte se myšlenkami stále dokola k obtížné situaci i po jejím konci? Stres, vztek, zlost, úzkost – vše je u Vás na denním pořádku? Neumíte se v náročných situacích „ovládat“? Neumíte emoce vyjadřovat konstruktivním způsobem? Pak je kurz Zvládání emocí v náročných situacích určen přímo Vám!

Práce s emocemi vyžaduje dostatečnou sebereflexi a následný trénink jejich exprese. V tomto kurzu se naučíme, jak s emocemi pracovat tak, aby nám posloužily v dosahování cílů a byly nápomocny ve zvládání náročných situací, v komunikaci, řešení konfliktů, týmové spolupráci a osobnostním rozvoji. Pojďme i ze vzteku, hněvu či stresu udělat své pomocníky.

Co tím získáte:

  • Vyšší míru sebereflexe – lepší porozumění sobě samému. Budete vědět, kde mají Vaše emoce kořeny, jaké myšlenkové pochody je spouštějí, proč a za jakým účelem vznikají – tedy kam Vás mají nasměrovat.
  • Rozvoj Vašich komunikačních dovedností – zvýší se Vaše empatie, sebevědomí, sníží se míra destruktivních konfliktů na pracovišti, efektivita komunikace stoupne. Celkově to bude mít vliv na zlepšení vzájemných vztahů, na větší pochopení při spolupráci (otevřenost, autenticita, …)
  • Nižší riziko civilizačních onemocnění – při efektivním vyjadřování emocí výrazně klesá negativní dopad na fyzické i psychické zdraví (psychosomatická onemocnění), roste míra životní spokojenosti (tzv. „well-being“).

Máte obavy? Myslíte si, že Vaše nastavení nelze změnit – „prostě už jsem taková/ý“? Bojíte se otevřeně vyjadřovat emoce? Cítíte při tom nejistotu či strach, že budete negativně hodnoceni? Přijďte, my vám pomůžeme zvládnout to na výbornou a všech pochybností se zbavit.
Už se na vás těšíme.

Virtuální třída jako ukázka nebo v plné verzi

Na podzim 2018 nabízíme klientům pouze ukázky vybraných témat ZDARMA. Výjimku tvoří virtuální třída Největší hříchy adaptačního procesu, kterou již opakovaně nabízíme v plné a zpoplatněné verzi. V roce 2019 budeme otevírat bohatou nabídku virtuálních tříd v plné výukové verzi.

Máme pro Vás připraveny dvě možnosti, jak zažít naši virtuální třídu a záleží jen na Vás, jestli zvolíte pozvolnou nebo přímou cestu.

 

 

 

První variantu představuje ukázková virtuální třída ZDARMA. Jde o krátké představení konkrétního obsahu, metodiky a prostředí virtuální třídy. Vše probíhá v cca 45 minutách tak, abyste si mohli vytvořit rychlý a komplexní obraz o možnostech přenosu znalostí, interaktivity a zapojení účastníků v online prostředí.

 

 

 

Druhou variantu představuje virtuální třída v plné verzi, která je již standardně zpoplatněna a její délka se pohybuje v rozmezí jedné až tří hodin. Zde je již využita komplexní kombinace vhodných metod a aktivit, které pomáhají udržet pozornost účastníků a zároveň naplní cíle vzdělávání, tj. dosažení jasného posunu v praktických znalostech i dovednostech.

Témata virtuálních tříd – ukázkových i v plné verzi – jsou vypisována v konkrétních termínech nebo na základě zájmu klientů.

Pokud je pro vás uvedené téma zajímavé, přihlaste se na něj kliknutím na danou verzi virtuální třídy a zveřejněný termín konání.

V případě, že není vypsán žádný termín ve vámi požadovaném tématu a vy máte vážný zájem o vyzkoušení virtuální třídy, vyplňte prosím v tomto smyslu náš objednávkový formulář také a my vás budeme následně kontaktovat s možným řešením.

 

Ještě váháte?

Virtuální třídy jsou vhodným nástrojem digitálního vzdělávání i pro Vaši společnost a v interaktivním pojetí Gradua-CEGOS pro vás představují následující výhody:

  • Časově úsporný model vzdělávání
  • Nulové náklady na cestování a ubytování
  • Praktická kombinace metod a aktivit pro udržení pozornosti účastníků
  • 1 až 3 hodiny aktivního vzdělávání v reálném čase v online prostředí
  • Možnost realizace odkudkoliv a po dohodě i kdykoliv
  • Efektivní součást kombinovaného vzdělávání – blended learning

Virtuální třídu jsme schopni zakázkově připravit na jakékoliv téma a vhodně ji začlenit do vašeho firemního vzdělávání.