E-learningové kurzy

Mezinárodní skupina Cegos je dlouhodobě oceňovaným poskytovatelem vzdělávacího obsahu s obrovskou škálou možností i v oblasti e-learningového vzdělávání. Naše databáze obsahuje více než 200 e-learningových kurzů navržených týmem odborných lektorů ve spolupráci se skupinou mladých kreativních techniků tak, aby zajišťovaly vysoce interaktivní a stimulující zážitek z výuky.
I díky naší dvacetileté zkušenosti s poskytováním e-learningového vzdělávání má značka Cegos co nabídnout. Toto tvrzení podporuje i fakt, že jsme například za poslední čtyři roky pravidelně oceňováni v kategorii: 20 Nejlepších firem produkujících vzdělávací obsah na trhu vzdělávání dospělých. Nemůžeme opomenout ani ocenění roku 2015 Award of Excellence udělené prestižním americkým časopisem E-learning, které bylo podloženo vysokým hodnocením spokojenosti klientů z celého světa a dosáhlo hodnoty 95 %!

E-learningové kurzy

Co e-learningové kurzy Cegos charakterizuje

E-learning pod značkou Cegos představuje nejen mezinárodní zkušenosti v distančním vzdělávání od evropského lídra ve vzdělávání, ale také:

  • více než 200 témat modulů v několika světových jazycích,
  • desítky témat e-learningu v českém jazyce,
  • atraktivní grafiku, přehlednou navigaci a vysokou interaktivitu,
  • motivační pedagogické metody usnadňující učení,
  • možnost řízení procesu vzdělávání díky platformě LMS (Learning Management System),
  • efektivní kombinaci e-learningových modulů s prezenční formou výuky tzv. blended learning,
  • možnost vzdělávání kdykoliv a odkudkoliv.

 

 

Katalog e-learningu a výhodná nabídka

Interaktivní e-learningové kurzy v českém a zároveň i v anglickém jazyce naleznete v našem  katalogu.

Připravili jsme pro Vás akční nabídku e-learningových balíčků za zvýhodněné ceny.
Získejte více informací o mezinárodní nabídce e-Learning Solutions by Cegos.
Kromě možnosti hotových modulů e-learningu, jsme Vám schopni upravit nebo vyvinou zcela nové e-learningové kurzy na míru a připravit Vám zajímavou nabídku.
Vzdělávejte se i Vy kdykoliv a odkudkoliv.
Pro více informací nás kontaktujte.

Digitální vzdělávání od Gradua-CEGOS

Chcete-li vědět více o našich digitálních produktech, vyberte si některý z níže uvedených odkazů:

What our clients say about us – RICS

As a leading global provider of e-learning content, with a real understanding of our business, Cegos were a natural choice of supplier to partner with to populate our in-house Learning Management System (LMS) and grow our online CPD offering.

Pierpaolo Franco

Global Director of Training Products, RICS

What our clients say about us – Nissan

We chose Cegos for its ability to provide guidance and support on aspects other than training expertise. This team of motivated, responsive professionals was able to satisfy our request for greater participant engagement and attentiveness, using a fun but effective approach to training.

Nadine Vienne

Section Manager Network Training and Sales Method, Nissan

What our clients say about us – Hutchinson

We decided to set up the Purchasing University to build our function's professional skills and develop a common set of standards and tools. We chose Cegos to be our partner in this initiative, which gives us the added advantage of being able to design new training modules to meet the demands of a fast-moving international market.

Pascale Garois

Hutchinson Group

What our clients say about us – Sun Chemical

Working in partnership with Cegos allowed us to bring about a real change in attitude to value selling across the group. The training they provided was a real eye-opener for many of the staff, and supported a company wide drive to build better long-term customer relationships.

Mark Frost

Commercial Director, Sun Chemical

What our clients say about us – Berendsen

We had already put in place LEAD Development Centres for our senior leader group, and it was very important to introduce Centres that would work for our large population of Plant Managers across Europe. Cegos have been excellent partners in helping us get the design right, and then in the delivery of lively, action learning based programmes. I have greatly enjoyed seeing our managers have ‘light bulb’ moments!

Chris Thrush

Berendsen Group Director, Human Resources

What our clients say about us

Cegos enables us to train our team on a new CRM we use. We really appreciated their professionalism and availability of Daniel Franck with whom we were discussing

Alan Parker

CEO at SterDeck Industries

Prosím sdělte nám své podněty, připomínky a dotazy.

+420 226 006 300

+420 226 006 300

08:00 - 17:00 Pondělí až Pátek