Klub personalistů Gradua-CEGOS

Místo, kde Vám poradí

V GC všichni velmi věříme v networking, teamovou spolupráci i sdílení zkušeností a tyto naše základní hodnoty se snažíme uplatňovat i ve svém přístupu k našim klientům. Proto několikrát ročně ve všech pobočkách v České Republice pořádáme zhruba 4- 5 krát ročně pravidelná setkávání personalistů, HR manažerů a vlastně i dalších odborníků, kteří se zajímají o práci s lidmi, kteří na sobě mají chuť pracovat a rozvíjet se v této oblasti.

HR club Gradua-CEGOS – titulky from Učte se on-line on Vimeo.

Cílem setkávání je PODĚLIT SE

Cílem těchto setkávání je především PODĚLIT SE. Podělit se o dobré zkušenosti, nové trendy, diskutovat o netradičních cestách nebo rizicích, které se na širokém (a mnohdy velmi rozbrázděném) poli HR objevují.

Členství v Klubu personalistů GC je zdarma, stačí se vždy jen přihlásit na setkání a dorazit.

Nečekejte naleštěné židle konferenčních místností, nákladné občerstvení ani obleky a kravaty. Setkáváme se v neformální atmosféře v našich prostorách a máme z toho radost. Chceme, aby našim klientům bylo u nás s námi dobře.

I v roce 2018 máme v plánu pro Vás pravidelně chystat setkání nad odbornými tématy, diskutovat s Vámi i s profesionály z praxe, ale rádi bychom Vám umožnili vyzkoušet si nové, moderní technologie a tak připravujeme nejen osobní (face to face), ale i virtuální a online tréninky, digitální setkávání, abychom ještě efektivněji využili Váš a nakonec i svůj čas. Letos bychom chtěli dát víc prostoru zkušenostem přímo z Vašich organizací a tak nabízíme možnost prezentovat Vaše best practices. No a v neposlední řadě také chceme sdílet i v naší Facebookové komunitě zajímavé informace, blogy a texty z oblasti řízení lidských zdrojů.

Sledujte nás v sekci BLOG nebo na FB? Budeme rádi za tip od Vás! Těšíme se na viděnou osobní i virtuální!