Kariéra

4REAL = opravdu hledáme vás

Hledáme nové partnery na naší cestě. Naše cesta znamená navrhování, výrobu a realizaci řešení pro rozvoj znalostí a dovedností našich klientů. Ve hře je spolupráce na vývoji a realizaci blended produktů CEGOS od webinářů přes e-learning, sociální sítě a podcasty až třeba po virtuální třídy. Je řada možností, čím naše partnerství naplníme.

Technologie proměňují náš svět. A spolu s ním i způsoby, jak rozvíjíme naše znalosti a dovednosti. Proměny jsou tak rychlé, že málokdo vidí přesně, co je tou nejúčinnější cestou učení. Jaká je nejlepší kombinace metod, která naplno využije všech možností a zároveň vyhoví nárokům a požadavkům dnešních dospělých studentů? Příležitosti, ze kterých vybírat se nám sami nabízejí: webináře, krátká videa, e-learning, virtuální třídy, sociální sítě apod. Doba nás vybízí, a technologie umožňují, propojovat naše vědomosti, naši inovaci a naše zdroje. Nechceme-li ztratit schopnost nacházet nová fungující řešení, navrhovat je a dodávat zákazníkům, potřebujeme hledat nová a nová partnerství. A možná hledáme právě vás.

Malá sonda do hlubin vaší motivace. Pokud se vidíte alespoň v pěti z následujících sedmi charakteristik, jsme na stejné lodi.

  • „Jsem ten, jehož jméno se smí vyslovit, tj. rád se podepíšu pod něco, na co můžeme být společně hrdí.“
  • „Mám chuť se rozvíjet sebe a druhé. Vidím velký smysl v předávání znalostí a dovedností těm, kteří o to stojí.“
  • „Proč se neživit tím, co mě těší. Kdo nic nezkusí, nic nezíská.“
  • „Mám představu a zkušenosti se vzděláváním dospělých.“
  • „Inovace vidím jako nezbytnost a vytváření nových věcí mě baví.“
  • „Odvaha a dovednosti dodat samostatný produkt mi nechybí.“
  • „Je mi vlastní prostředí digitálních technologií, je to součástí našeho denního fungování.“

 

NĚCO ZA NĚCO
Jsme součástí světa, ve kterém návratnost měříme často jenom v penězích. Chceme společně inovovat, rozvíjet a propojovat lidi kolem nás. A mít z toho radost.

CO DÁL
Rozhodněte se mezi pilulkou modrou a pilulkou červenou. Modrá znamená, že neuděláte teď nic. Červená znamená „čtěte dál“. A neboj se, že by už nebylo cesty zpět:)
1/ kontaktujte nás na hsloupova@cegos.cz nebo https://cz.linkedin.com/in/richard-furych-34427020
2/ potkáme se s vámi a společně zjistíme, zda si rozumíme
3/ otestujeme si, jak to myslíte

Zajímá-li vás, na čem byste se podíleli, podívej se.
Co znamená 4REAL .

Co znamená Blended Digital Programs.

 

„Jste-li v místnosti nejchytřejší, něco není v pořádku. Chceme propojovat naše vědomosti, naši inovaci a naše zdroje.“

What our clients say about us – RICS

As a leading global provider of e-learning content, with a real understanding of our business, Cegos were a natural choice of supplier to partner with to populate our in-house Learning Management System (LMS) and grow our online CPD offering.

Pierpaolo Franco

Global Director of Training Products, RICS

What our clients say about us – Nissan

We chose Cegos for its ability to provide guidance and support on aspects other than training expertise. This team of motivated, responsive professionals was able to satisfy our request for greater participant engagement and attentiveness, using a fun but effective approach to training.

Nadine Vienne

Section Manager Network Training and Sales Method, Nissan

What our clients say about us – Hutchinson

We decided to set up the Purchasing University to build our function's professional skills and develop a common set of standards and tools. We chose Cegos to be our partner in this initiative, which gives us the added advantage of being able to design new training modules to meet the demands of a fast-moving international market.

Pascale Garois

Hutchinson Group

What our clients say about us – Sun Chemical

Working in partnership with Cegos allowed us to bring about a real change in attitude to value selling across the group. The training they provided was a real eye-opener for many of the staff, and supported a company wide drive to build better long-term customer relationships.

Mark Frost

Commercial Director, Sun Chemical

What our clients say about us – Berendsen

We had already put in place LEAD Development Centres for our senior leader group, and it was very important to introduce Centres that would work for our large population of Plant Managers across Europe. Cegos have been excellent partners in helping us get the design right, and then in the delivery of lively, action learning based programmes. I have greatly enjoyed seeing our managers have ‘light bulb’ moments!

Chris Thrush

Berendsen Group Director, Human Resources

What our clients say about us

Cegos enables us to train our team on a new CRM we use. We really appreciated their professionalism and availability of Daniel Franck with whom we were discussing

Alan Parker

CEO at SterDeck Industries

Prosím sdělte nám své podněty, připomínky a dotazy.

+420 226 006 300

+420 226 006 300

08:00 - 17:00 Pondělí až Pátek