Dnešní situace je pracovním trhu je složitá. Nedostatek zaměstnanců ve firmách brání jejich rozvoji. Najít kvalitní zaměstnance, zařadit je do pracovního procesu co nejrychleji a nabídnout jim možnost osobního rozvoje podle jejich pozice nebo požadavků? Říkáte si „To není možné“. Ale co když tomu tak není a existuje řešení, které je na dosah Vaší ruky. Řešení, co nezruinuje Váš rozpočet na HR, pomůže Vám se zařazením nových pracovníků, a ještě Vám nabídne možnosti, jak kontrolovat a řídit rozvoj jednotlivých kompetencí.

Adaptace a rozvoj efektivně, rychle a na jednom místě

Nově přijatí zaměstnanci potřebují v krátkém čase získat mimo jiné základní povědomí o společnosti, o jejích produktech, o firemní kultuře. Stejně tak je třeba, aby absolvovali vstupní školení, vyplnili Vám zpětnou vazbu k náboru nebo přiblížili své pocity z prvních týdnů v novém zaměstnání. Napadlo Vás, že by mohli začít studovat ještě předtím, než se stanou plnohodnotným zaměstnancem?

Personalista jako kouzelník

Líbilo by se Vám moci definovat a vhodně dávkovat množství informací, který nově příchozí zaměstnanci musí absolvovat? Náš systém nabízí řešení. Společně s Vámi poskládáme Váš adaptační proces pro jednotlivé skupiny zaměstnanců přesně podle Vašich požadavků. Možná si říkáte, že si nejste jisti, co všechno by měl Váš adaptační proces obsahovat. Nevadí, naši zkušení konzultanti Vám dokáží s touto problematikou pomoci.

Co je ten zázračný systém

Platforma dostupná přes webové rozhraní Vašeho prohlížeče na počítači, tabletu či chytrém telefonu. Ať už jste v roli personalisty nebo zaměstnance, připojíte se do systému přes své přístupové jméno a heslo odkudkoliv a vše potřebné naleznete na jednom místě. A začínáte studovat firemní kulturu například formou e-learningu nebo absolvovat video kurz bezpečnosti práce. Stejně tak můžete vybírat z katalogu vzdělávacích kurzů, které potřebujete pro svůj rozvoj nebo Vašich kolegů. Celý systém je nastaven tak, abyste jej mohli v případě potřeby využít i pro audit celého procesu vzdělávání. Navíc, není třeba nic integrovat do Vaší infrastruktury, takže Vás nečekají hodiny dohadování a nastavování s Vaším IT, co je a není možné. Nízká míra rizika, malé vstupní náklady v kombinaci s úsporou Vašeho času i Vašich zaměstnanců procházejících procesem adaptace. To jsou hlavní výhody tohoto systému. Řešení můžete mít k dispozici za vstupní poplatek a měsíční paušál.

Všechno je to jen o penězích

Jak vše uchopit a co všechno je možné a vhodné, by se nám do tohoto článku nevešlo. Snahou je připomenout, že nemusíte být na vše sami a můžete využívat moderní a dostupné technologie dnešní doby. Pokud jste tyto řádky dočetli až sem, znamená to, že byl tento obsah určen právě Vám. Pokud se chcete dozvědět více a prohlédnout si možnosti zmiňovaného řešení, kontaktujte nás a my Vám jej rádi představíme. Usnadněte si i Vy proces adaptace ve Vaší firmě. Rozhodnutí, kterou cestou se vydat, necháváme na Vás.