O nás

Ať už se jedná o největší mezinárodní společnosti, nebo o malé čerstvě vzniklé firmičky, každý business je tvořen jednotlivci. A jako jednotlivci, máme všichni své silné stránky i slabiny. Někdo může být velmi kreativní, ale nedokáže dodržovat časový harmonogram. Jiný může excelovat při prezentacích širokému publiku, avšak velmi zaostává v řešení konfliktních situací tváří v tvář. Rozpoznání a rozvoj dovedností vašich zaměstnanců však není jen investicí do nich samotných, je to investice do zvyšování efektivity celé organizace. Mít spolehlivé, inspirované a sebevědomé zaměstnance posílí morálku celé firmy a zlepší její výkonnost.

Ačkoli nemůžeme tvrdit, že máme tolik kurzů, kolik máte vy ve svých organizacích individualit. Identifikovali jsme klíčové oblasti, kde osobní rozvoj zvyšuje výkonnost a vede k úspěchu. Školili jsme stovky tisíc zaměstnanců po celém světě v nejrůznějších odvětvích podnikání a využili jsme získané zkušenosti k vytvoření řady praktických workshopů a kurzů, které pomohou vašim zaměstnancům zazářit. Můžeme vám poskytnout perfektní školení, odpovídající vašim aktuálním potřebám. Bez ohledu na velikost vaší organizace, náš přístup není jen o řešení problémů, nebo vyplňování mezer – je o umožnění každé osobě dosáhnout svého plného potenciálu, čímž obohatí celou organizaci. Vezmeme v potaz stávající schopnosti, posoudíme aktuální potřeby a vytvoříme pro vás specifickou vzdělávací cestu, která vám pomůže udělat vaše pracoviště lepším místem.

Jsme původem česká vzdělávací a poradenská společnost Gradua-CEGOS, s.r.o., s dlouholetou tradicí na trhu. Pod značkou Gradua poskytujeme komplexní služby v oblasti vzdělávání dospělých. Nabídka pod značkou CEGOS je zaměřena na poradenství při zvyšování výkonnosti organizace a řešení potřeb v oblasti řízení lidských zdrojů.

V roce 1997 jsme se stali součástí skupiny CEGOS, největší evropské vzdělávací a konzultační sítě s celosvětovým dosahem.

Působíme po celém území České republiky. Naše sídlo je v Praze, ale pro bližší kontakt s Vámi jsme vybudovali i naše regionální pobočky s vlastními tréningovými programy a prostorami v Brně, Plzni, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

Pro řešení Vašich potřeb a požadavků je připraven nejen tým interních odborníků, ale i rozsáhlá síť více než 300 externích konzultantů a lektorů s bohatými zkušenostmi z domova i zahraničí.

Díky našemu odbornému zázemí jsme schopni pokrývat specifické potřeby klientů z řad velkých, středních i malých firem, a to v drtivé většině oborů činností.

Vzdělávání Gradua

Do těchto služeb Gradua-CEGOS, s.r.o., patří zejména otevřené kurzy a školení, zakázkové kurzy na míru v prezenční, distanční nebo kombinované podobě, ucelené profesní vzdělávání, rekvalifikace, příprava k certifikacím a zkouškám a certifikace osob.

Každoročně připravujeme širokou nabídku aktuálních témat otevřených kurzů a školení, která na sebe lze jednoduše navazovat díky modulárnímu systému vzdělávání.

Naše bohaté zkušenosti nám umožňují aplikovat vysoce účinné metody vzdělávání osvědčené v mezinárodním měřítku, které jsou založeny na aktivním zapojení účastníků tréninku a prožitku zkušeností. Pro realizaci vzdělávacích programů máme k dispozici vlastní tréninkové prostory a moderní technické vybavení na mnoha místech celé České republiky.

CEGOS Solutions

Tyto služby Gradua-CEGOS, s.r.o., se orientují především na personální poradenství, procesní a odborné poradenství, průzkum a manažerské vzdělávání.

Nabídku poradenských služeb neustále rozšiřujeme na základě aktuálních potřeb firem a zkušeností našich konzultantů.

Gradua-CEGOS, s.r.o., Vám nabízí:

  • hlubokou znalost českého prostředí,
  • bohaté zahraniční zkušenosti,
  • aplikaci nejnovějších trendů při práci s lidmi,
  • kvalitní, komplexní a provázané služby,
  • stabilitu a jistotu.