O nás

Ať už se jedná o největší mezinárodní společnosti, nebo o malé čerstvě vzniklé firmičky, každý business je tvořen jednotlivci. A jako jednotlivci, máme všichni své silné stránky i slabiny. Někdo může být velmi kreativní, ale nedokáže dodržovat časový harmonogram. Jiný může excelovat při prezentacích širokému publiku, avšak velmi zaostává v řešení konfliktních situací tváří v tvář. Rozpoznání a rozvoj dovedností vašich zaměstnanců však není jen investicí do nich samotných, je to investice do zvyšování efektivity celé organizace. Mít spolehlivé, inspirované a sebevědomé zaměstnance posílí morálku celé firmy a zlepší její výkonnost.

Ačkoli nemůžeme tvrdit, že máme tolik kurzů, kolik máte vy ve svých organizacích individualit. Identifikovali jsme klíčové oblasti, kde osobní rozvoj zvyšuje výkonnost a vede k úspěchu. Školili jsme stovky tisíc zaměstnanců po celém světě v nejrůznějších odvětvích podnikání a využili jsme získané zkušenosti k vytvoření řady praktických workshopů a kurzů, které pomohou vašim zaměstnancům zazářit. Můžeme vám poskytnout perfektní školení, odpovídající vašim aktuálním potřebám. Bez ohledu na velikost vaší organizace, náš přístup není jen o řešení problémů, nebo vyplňování mezer – je o umožnění každé osobě dosáhnout svého plného potenciálu, čímž obohatí celou organizaci. Vezmeme v potaz stávající schopnosti, posoudíme aktuální potřeby a vytvoříme pro vás specifickou vzdělávací cestu, která vám pomůže udělat vaše pracoviště lepším místem.

Jsme původem česká vzdělávací a poradenská společnost Gradua-CEGOS, s.r.o., s dlouholetou tradicí na trhu. Pod značkou Gradua poskytujeme komplexní služby v oblasti vzdělávání dospělých. Nabídka pod značkou CEGOS je zaměřena na poradenství při zvyšování výkonnosti organizace a řešení potřeb v oblasti řízení lidských zdrojů.

V roce 1997 jsme se stali součástí skupiny CEGOS, největší evropské vzdělávací a konzultační sítě s celosvětovým dosahem.

Působíme po celém území České republiky. Naše sídlo je v Praze, ale pro bližší kontakt s Vámi jsme vybudovali i naše regionální pobočky s vlastními tréningovými programy a prostorami v Brně, Plzni, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

Pro řešení Vašich potřeb a požadavků je připraven nejen tým interních odborníků, ale i rozsáhlá síť více než 300 externích konzultantů a lektorů s bohatými zkušenostmi z domova i zahraničí.

Díky našemu odbornému zázemí jsme schopni pokrývat specifické potřeby klientů z řad velkých, středních i malých firem, a to v drtivé většině oborů činností.

Vzdělávání Gradua

Do těchtogradua služeb Gradua-CEGOS, s.r.o., patří zejména otevřené kurzy a školení, zakázkové kurzy na míru v prezenční, distanční nebo kombinované podobě, ucelené profesní vzdělávání, rekvalifikace, příprava k certifikacím a zkouškám a certifikace osob.

Každoročně připravujeme širokou nabídku aktuálních témat otevřených kurzů a školení, která na sebe lze jednoduše navazovat díky modulárnímu systému vzdělávání.

Naše bohaté zkušenosti nám umožňují aplikovat vysoce účinné metody vzdělávání osvědčené v mezinárodním měřítku, které jsou založeny na aktivním zapojení účastníků tréninku a prožitku zkušeností. Pro realizaci vzdělávacích programů máme k dispozici vlastní tréninkové prostory a moderní technické vybavení na mnoha místech celé České republiky.

CEGOS Solutions

cegosTyto služby Gradua-CEGOS, s.r.o., se orientují především na personální poradenství, procesní a odborné poradenství, průzkum a manažerské vzdělávání.

Nabídku poradenských služeb neustále rozšiřujeme na základě aktuálních potřeb firem a zkušeností našich konzultantů.

 

 

Gradua-CEGOS, s.r.o., Vám nabízí:

  • hlubokou znalost českého prostředí,
  • bohaté zahraniční zkušenosti,
  • aplikaci nejnovějších trendů při práci s lidmi,
  • kvalitní, komplexní a provázané služby,
  • stabilitu a jistotu,

What our clients say about us – RICS

As a leading global provider of e-learning content, with a real understanding of our business, Cegos were a natural choice of supplier to partner with to populate our in-house Learning Management System (LMS) and grow our online CPD offering.

Pierpaolo Franco

Global Director of Training Products, RICS

What our clients say about us – Nissan

We chose Cegos for its ability to provide guidance and support on aspects other than training expertise. This team of motivated, responsive professionals was able to satisfy our request for greater participant engagement and attentiveness, using a fun but effective approach to training.

Nadine Vienne

Section Manager Network Training and Sales Method, Nissan

What our clients say about us – Hutchinson

We decided to set up the Purchasing University to build our function's professional skills and develop a common set of standards and tools. We chose Cegos to be our partner in this initiative, which gives us the added advantage of being able to design new training modules to meet the demands of a fast-moving international market.

Pascale Garois

Hutchinson Group

What our clients say about us – Sun Chemical

Working in partnership with Cegos allowed us to bring about a real change in attitude to value selling across the group. The training they provided was a real eye-opener for many of the staff, and supported a company wide drive to build better long-term customer relationships.

Mark Frost

Commercial Director, Sun Chemical

What our clients say about us – Berendsen

We had already put in place LEAD Development Centres for our senior leader group, and it was very important to introduce Centres that would work for our large population of Plant Managers across Europe. Cegos have been excellent partners in helping us get the design right, and then in the delivery of lively, action learning based programmes. I have greatly enjoyed seeing our managers have ‘light bulb’ moments!

Chris Thrush

Berendsen Group Director, Human Resources

What our clients say about us

Cegos enables us to train our team on a new CRM we use. We really appreciated their professionalism and availability of Daniel Franck with whom we were discussing

Alan Parker

CEO at SterDeck Industries

Prosím sdělte nám své podněty, připomínky a dotazy.

+420 226 006 300

+420 226 006 300

08:00 - 17:00 Pondělí až Pátek