Ocenění a certifikáty

Zeď úspěchů skupiny CEGOS zdobí nespočet ocenění. Zde je malá ukázka těch nejaktuálnějších.

Nejlepších 20 firem produkujících vzdělávací obsah

Skupina CEGOS se již šestý rok v řadě umístila na seznamu dvaceti nejlepších firem produkujících vzdělávací obsah v rámci celosvětové soutěže Training industry „Top Content Development Companies“. Umístění na seznamu je založeno na těchto kritériích: Viditelnost na trhu, inovace a dopad, schopnost vyvíjet a dodávat různorodý vzdělávací obsah, velikost firmy a růstový potenciál, hloubka a šíře znalostí vzdělávacích oblastí, kvalita klientů, geografický dosah atd.

 

Nejlepší E-learning 2015

Již druhý rok v řadě získala skupina CEGOS ocenění „Best of Elearning“ v kategorii „Měkké dovednosti“. Cena „Best of Elearning“ je udělována nejlepším e-learningovým řešením ve své třídě, napříč celým trhem v oblasti vzdělávání. Letošní rok byla tato soutěž vyhlašována již po jedenácté a posuzováno bylo historicky největší množství konkurenčních firem, o to větší je naše radost z obhajoby titulu z loňského roku.

 

Best of eLearning 2014

V roce 2014 získala skupina CEGOS ocenění „Best of Elearning“ v kategorii „Měkké dovednosti“. Cena „Best of Elearning“ je udělována nejlepším e-learningovým řešením ve své třídě, napříč celým trhem v oblasti vzdělávání.