Radar rozvoje a vzdělávání

Chcete posunout rozvoj a vzdělávání ve vaší organizaci do další úrovně, ale nejste si jistí, kde přesně začít?
Víme, že Vaše práce je časově náročná, a tak jsme pro Vás připravili diagnostický nástroj,
který Vám umožní získat rychlý a celkový pohled na vzdělávání ve Vaší organizaci za zlomek času.

 


Jak Radar rozvoje a vzdělávání funguje

Radar rozvoje a vzdělávání je navržen tak, aby zaměřil a zhodnotil současný přístup ke vzdělávání zaměstnanců ve Vaší organizaci. Pomocí několika kliknutí získáte o jeho stavu rychlý a komplexní obraz.


Jak Vás Radar hodnotí

Odhaluje sílu Vaší strategie zaměřené na vzdělávání a rozvoj Vaší firmy

Jednou z výhod našeho Radaru rozvoje a vzdělávání je to, že Vám reálně ušetří hodiny práce, pokud nebudete trvat na dlouhotrvajícím rozsáhlém průzkumu, resp. auditu. Radar posoudí sílu Vaší strategie ve vazbě na dosahování cílů Vaší organizace a porovná je s našimi šesti „pilíři vzdělávání a rozvoje“.

Vytváří pro Vás personalizovanou zprávu

Jakmile odpovíte na všechny otázky buď ANO nebo NE, zobrazí se Vám souhrnný výsledek s krátkým komentářem. Následně Vám pošleme základní souhrnnou zprávu, která zdůrazňuje, jak na tom Vaše organizace je z pohledu jednotlivých „pilířů vzdělávání a rozvoje“.

Inspiruje Vás

Naším cílem je inspirovat Vás tak, abyste ve Vaší organizaci realizovali pozitivní změny, které ocení jak management, tak i všichni zaměstnanci.


Chcete získat výsledek za méně než 10 minut?

Ať již s kávou nebo bez ní, rezervujte si prosím pár minut, posaďte se k počítači a připravte se v klidu odpovědět na klíčové otázky, které Vás přimějí přemýšlet, reflektovat současný stav a získat nový pohled.