Koučování jako cesta

Často skloňované slovo „coaching“ v sobě skrývá efektivní formu osobního rozvoje klíčových pracovníků s cílem je motivovat a vést k tomu, aby sami hledali a nalézali řešení. Nabízíme Vám tři perspektivy, jak aplikovat koučování v praxi:

 • koučování jednotlivců a zvládání konkrétních technik,
 • praktické koučování týmů,
 • koučovací styl vedení jako těžiště firemní kultury společnosti.

 

Jaká témata jsme pro Vás připravili

 • Koučování a koučovací techniky jsou vždy na cestě k dokonalosti. Vaše individuální cesta k mis­trovství je to, na čem záleží.
 • Koučovací praktikum je příležitost pro hledání toho, na co se v každodenní praxi nedostává. Možnost pracovat s ostatními kouči a dlouhodobě se rozvíjet navzájem. V neposlední řadě objevovat vlastní cestu.
 • Rozdíl mezi individuálním a týmovým koučinkem přestává být záhadou. Vaše paleta dovedností se rychle rozrůstá i díky znalosti zásad práce s týmem.
 • Koučovací styl vedení a kultivace firemní kultury, resp. konfrontace žádoucí firemní kultury s realitou je během setkání výzvou pro otevřenou komunikaci. A zároveň velkým přínosem.
 • Zavádění koučování jako firemního standardu je prakticky zaměřený workshop, vycházející z teze, že „Šedá, můj příteli, je všechna teorie, a žití zlatý strom se zelená“.
 • Individuální koučink jako individuálně zacílená forma osobnostního i profesního rozvoje za pomoci průvodce a partnera na cestě klienta za jeho cílem. Klíčem k rozvoji nejsou rady, hodnocení, kritika nebo pochvala. Vše je v moci klienta.
 • a další témata.

 

Co můžete očekávat

 • Jde nám o to, abyste jedineční byli Vy, ne my.
 • Bez praktického nácviku si neumíme naše učení představit.
 • Díváme se na Vaši cestu kouče s perspektivou dlouhodobého rozvoje.

 

Chcete i Vy usnadnit pozitivní změnu u svých klíčových pracovníků? Pro konkrétní nabídku nebo bližší informace nás prosím kontaktujte.

What our clients say about us – RICS

As a leading global provider of e-learning content, with a real understanding of our business, Cegos were a natural choice of supplier to partner with to populate our in-house Learning Management System (LMS) and grow our online CPD offering.

Pierpaolo Franco

Global Director of Training Products, RICS

What our clients say about us – Nissan

We chose Cegos for its ability to provide guidance and support on aspects other than training expertise. This team of motivated, responsive professionals was able to satisfy our request for greater participant engagement and attentiveness, using a fun but effective approach to training.

Nadine Vienne

Section Manager Network Training and Sales Method, Nissan

What our clients say about us – Hutchinson

We decided to set up the Purchasing University to build our function's professional skills and develop a common set of standards and tools. We chose Cegos to be our partner in this initiative, which gives us the added advantage of being able to design new training modules to meet the demands of a fast-moving international market.

Pascale Garois

Hutchinson Group

What our clients say about us – Sun Chemical

Working in partnership with Cegos allowed us to bring about a real change in attitude to value selling across the group. The training they provided was a real eye-opener for many of the staff, and supported a company wide drive to build better long-term customer relationships.

Mark Frost

Commercial Director, Sun Chemical

What our clients say about us – Berendsen

We had already put in place LEAD Development Centres for our senior leader group, and it was very important to introduce Centres that would work for our large population of Plant Managers across Europe. Cegos have been excellent partners in helping us get the design right, and then in the delivery of lively, action learning based programmes. I have greatly enjoyed seeing our managers have ‘light bulb’ moments!

Chris Thrush

Berendsen Group Director, Human Resources

What our clients say about us

Cegos enables us to train our team on a new CRM we use. We really appreciated their professionalism and availability of Daniel Franck with whom we were discussing

Alan Parker

CEO at SterDeck Industries

Prosím sdělte nám své podněty, připomínky a dotazy.

+420 226 006 300

+420 226 006 300

08:00 - 17:00 Pondělí až Pátek