Projektové řízení

V podmínkách dnešního turbulentního světa je řízení projektů jednou z klíčových disciplín. Potřeba opakovaně ověřovat výchozí předpoklady i kvalitu působení okolního prostředí dělá z projektového řízení komplexní soubor dovedností. Jeho zvládnutí umožňuje reagovat na dynamiku okolního dění a zároveň dosahovat realisticky stanovených cílů.
Jde o unikátní průsečík řízení procesů, vedení lidí a strategického myšlení. Je to schopnost využívat nečekaných příležitostí i postavit se všem překážkám bez zbytečných ztrát.
Dobrý projektový management může snížit náklady, zvýšit efektivitu, zlepšit vnitropodnikovou komunikaci a přispět k celkové produktivitě a zdraví organizace.
Naší filozofií je sjednotit a zjednodušit jádro nejlepších praktik a metodik k formalizaci Vašich procesů projektového řízení. Zkrátka, pomáháme lidem najít pro ně ty nejlepší techniky a soustředíme se na sjednocení znalostí a dovedností celého týmu.

Jaká témata jsme pro Vás připravili

 • Základy zaměřující se na kompletní průřez základními dovednostmi a model projektového řízení v celé šíři.
 • Pokročilé techniky projektového řízení pro získání strategického nadhledu a dovednosti třídění priorit, jejich obhajoby a řízení.
 • Agilní projektové řízení určené primárně pro projektové manažery v IT, které je ale zároveň vhodné všude tam, kde vyžadována týmová spolupráce při tvorbě náročnějších celků sestávajících z velkého množství proměnlivých prvků.
 • Řízení projektových programů a portfolií pro strategické členy projektových týmů, kteří plánují zefektivnit řízení projektového portfolia společnosti či organizační jednotky.
 • Vedení projektových týmů zvyšující schopnost adekvátně reagovat, motivovat a řídit nejenom členy svých týmů, a to díky realistickému pojetí programu beroucího v úvahu nevyhnutelné konflikty i časté vyjednávání.
 • Firemní kultura v prostředí projektů nebo komunikace v projektu.
 • Strategické řízení a role projektů ve firmě.
 • Vedení změny jako projekt, kde naleznete strukturovaná doporučení, jak realizovat dlouhodobý záměr.
 • a další témata.

Co můžete očekávat

 • Dozvíte se jak na to.
 • Opíráme se o Vaše aktuální projekty s cílem hledat řešení.
 • Volíme správnou cestu mezi praktickým tréninkem a workshopy pro již spolupracující skupiny.

Pro konkrétní nabídku nebo bližší informace o zakázkovém vzdělávání v této oblasti nás prosím kontaktujte.

What our clients say about us – RICS

As a leading global provider of e-learning content, with a real understanding of our business, Cegos were a natural choice of supplier to partner with to populate our in-house Learning Management System (LMS) and grow our online CPD offering.

Pierpaolo Franco

Global Director of Training Products, RICS

What our clients say about us – Nissan

We chose Cegos for its ability to provide guidance and support on aspects other than training expertise. This team of motivated, responsive professionals was able to satisfy our request for greater participant engagement and attentiveness, using a fun but effective approach to training.

Nadine Vienne

Section Manager Network Training and Sales Method, Nissan

What our clients say about us – Hutchinson

We decided to set up the Purchasing University to build our function's professional skills and develop a common set of standards and tools. We chose Cegos to be our partner in this initiative, which gives us the added advantage of being able to design new training modules to meet the demands of a fast-moving international market.

Pascale Garois

Hutchinson Group

What our clients say about us – Sun Chemical

Working in partnership with Cegos allowed us to bring about a real change in attitude to value selling across the group. The training they provided was a real eye-opener for many of the staff, and supported a company wide drive to build better long-term customer relationships.

Mark Frost

Commercial Director, Sun Chemical

What our clients say about us – Berendsen

We had already put in place LEAD Development Centres for our senior leader group, and it was very important to introduce Centres that would work for our large population of Plant Managers across Europe. Cegos have been excellent partners in helping us get the design right, and then in the delivery of lively, action learning based programmes. I have greatly enjoyed seeing our managers have ‘light bulb’ moments!

Chris Thrush

Berendsen Group Director, Human Resources

What our clients say about us

Cegos enables us to train our team on a new CRM we use. We really appreciated their professionalism and availability of Daniel Franck with whom we were discussing

Alan Parker

CEO at SterDeck Industries

Prosím sdělte nám své podněty, připomínky a dotazy.

+420 226 006 300

+420 226 006 300

08:00 - 17:00 Pondělí až Pátek