Time management

Říká se, že čas letí, když se dobře bavíte – ale má tendenci letět ještě rychleji, když před sebou máte konečný termín nějakého důležitého projektu, nebo úkolu.

Time management je jednou z největších výzev na moderním pracovišti – vyvažování každodenních pracovních potřeb, tlak z dlouhodobých projektů, zodpovědnost za podřízené, sezónní špičky a zodpovězení na milion a jeden e-mail co Vám denně přijde do e-mailové schránky.

Kurz Time management nabízí efektivní a obohacující způsob, jak dostat pod kontrolu jednu z našich nejcennějších komodit vůbec, a to čas. Pokud zastáváte názor, že na školení a rozvoj svých kompetencí nemáte čas, potom se zamyslete ještě jednou, protože právě pro Vás by měl být tento kurz přínosem.

Kombinací elektronického vzdělávání s výukou na učebně Vám Time management umožní: převzít kontrolu nad úkoly a lépe posuzovat priority, komfortněji a efektivněji vykonávat Vaši práci, porozumět rozdílu mezi tím, co je nezbytné, co je důležité a co může být zatím ponecháno stranou. V kurzu se také dozvíte: jaké jsou dopady Time managementu – dobrého i toho špatného; jak nalézt rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem – což Vám umožní zaměřit se na požadované pracovní úspěchy, avšak ne na úkor času, který byste měli trávit se svou rodinou a svými blízkými.

Na konci kurzu Time management budete schopni:

  • Ovládat svůj čas, namísto toho, aby čas ovládal Vás
  • Rozpoznat klíčové priority a zhodnotit urgentní situace
  • Zlepšit výkonnost a produktivitu
  • Používat moderní komunikační a informační nástroje ku prospěchu organizace
  • Vybalancovat pracovní a soukromý život

 

Tento kurz je výborný právě pro ty z Vás, kteří mají pocit, že den má stále méně hodin, než kolik byste potřebovali. Standardně je kurz realizován prostřednictvím dvou dní výuky tváří v tvář a volitelného e-learningového modulu. Formát kurzu je však možné upravit přímo dle Vašich představ. Pro bližší informace se na nás obraťte prostřednictvím kontaktů uvedených v zápatí této stránky.